Зовсім скоро ми будемо святкувати День захисника – одне з найважливіших свят для нашої країни. Ми вітаємо наших захисників та захисниць, які щодня доводять світові свою сміливість та стійкість. 

Ми безмежно вдячні кожному українському воїну та пропонуємо і Вам зробити подарунок нашим захисникам. Від сьогодні Ви можете "підвісити" чай, каву, гарячий шоколад та смаколики для ЗСУ. Робіть замовлення на сайті, а ми надішлемо його на фронт. В коментарях до замовлення вкажіть "подарунок ЗСУ". Також Ви можете передати ще від себе побажання, яке ми відправимо разом з подарунком 💙💛

Обрати можна будь-який товар, представлений на сайті, при цьому хочемо запропонувати найбільш зручні з нашої точки зору напої: чай у пірамідках, мелена кава в сашетах, гарячий шоколад у сашетах.

За замовчуванням ми передаємо Ваш подарунок у 72 бригаду.  Якщо Ви хочете подарувати напої іншому підрозділу, просто вкажіть у коментарі кому й куди відправити замовлення. 

Звіти по отриманих подарунках ми опублікуємо на цій сторінці. Звісно, ми продовжимо надсилати смаколики на фронт і від себе. 

P.S. От власне і звіт, 72 бригада отримала Ваші (дякуємо!) і наші смаколики на Миколая: