Укр
Графік роботи:

Пн - Пт: 09:00–17:00

Каталог
0
Мій кошик

Трав'яні та фруктові чаї

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

З давніх-давен настої на травах високо цінува­лись і використовувались завдяки їх цілющому ефекту та заспокійливому впливу як на нервову систему, так і на внутрішні органи людини. Однак у багатьох випадках у чистому виді їх аромат не завжди приємний, і настій не завжди задовольняє наш смак. 

При правильному поєднанні компонентів у трав'я­них чаях дана вада усувається. Баланс у комбінації інгредієнтів призводить до того, що напої на основі трав'яних сумішей можуть  із задоволенням вживатись тривалий час. Треба відзначити той факт, що кожна рослина у складі трав'яних сумішей володіє тими чи іншими лікувальними властивостями.

У Західній Європі, що дуже серйозно ставиться до власного здоров'я, трав'яні суміші надзвичайно популярні і вживаються не тільки в чистому вигляді, але і в якості добавок до класичних чорних і зелених чаїв.

Останнім часом в Європі та світі стають все більш популярними напої, що складаються з кусочків фруктів. Різноманітні поєднання фруктів, ягід, пелюсток, цедри цитрусових і навіть овочів з ретельно підібраними відтінками смаку і аромату представляють собою ті оригінальні суміші, котрі ми також пропонуємо Вашій увазі.

Фруктові коктейлі прекрасно тамують спрагу влітку (особливо в холодному виді) і зігрівають взимку. Вони не тільки смачні, але й дуже корисні через високий вміст вітамінів (насамперед вітамину С). Також вони не містять кофеіну, тому їх із задоволенням п'ють не тільки дорослі, але й діти.

Вгору