Укр
Графік роботи:

Пн - Пт: 09:00–17:00

Каталог
0
Мій кошик

Зелений ароматизований чай

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В Україні, як і у світі, разом із класичним (плантаційним) чаєм популярним є також чай ароматизований або ж композиційний. Що це таке і навіщо? Давайте розбиратись )

Композиційний чай - це купаж чайного листя (основа чаю) зі шматочками фруктів, квітів, спецій, а також оліями або екстрактами. Існує як синтетична ароматизація, так і натуральна. 

Синтетична ароматизація - найдешевший і напростіший спосіб надання чаю додаткової ароматики, використовуючи штучні ароматизатори. Відрізнити її можна за надсильним і надстійким ароматом, якого зазвичай у натурального продукту не буває. 

Натуральна ароматизація. Тут є декілька способів:

1. Ароматизація за допомогою квітів. Найбільш давній і відомий ароматизатор - це квіти жасмину. Робиться так: в процесі підсихання чайної сировини її перемішують з квітами жасмину. Далі вони разом висихають до повної готовності (3-5% вологи), після чого квіти повністю чи частково прибирають, а ароматика залишається. Це найбільш класичний спосіб, чай вбирає в себе стільки ефірних олій, скільки здатний ввібрати, все виходить смачно і природньо. 

2. Ароматизація оліями та екстрактами. Класичний приклад  - це Ерл Грей (чорний чай з додаванням олії бергамоту). 

3. Ароматизація натуральними домішками. Готовий чай змішують зі шматочками фруктів, цедрою цитрусових, пелюстками квітів, спеціями, травами тощо. 

Ароматизировані чаї розширюють палітру смаків і ароматів, якими Ви можете насолодитись. Це може бути як дует чая та певного аромату ("Граф Грей"), так і оркестр з десятка складових ("Чарівниця"). В залежності від ступеню ферментації основи ароматизований чай може бути зеленим, чорним чи навіть міксом двох основ. 

Ви можете ароматизувати чай і самостійно, додаючи Ваші улюблені компоненти, але простіше і швидше буде замовити вже готові композиції )

Вгору