Шановні клієнти та споживачі, 

Мережею шириться новина про підвищений вміст пестицидів у чаях з жасмином, що наша компанія імпортувала з Німеччини. Інформація подається дуже хайпово та непрофесійно.

Давайте розбиратись:

1. 16 січня 2024  ми отримали повідомлення від німецького виробника "Kirchner, Fischer & Co", з яким ми ексклюзивно працюємо більш як 20 років, що у квітах жасмину, придбаних ними у 2018-2020 році у сертифікованого німецького постачальника, було виявлено "незначне перевищення рівня хлорпірифосу" (хлорпірифос є фосфорорганічним інсектицидом, який широко використовується в побуті, сільському господарстві та промисловості протягом останніх 40 років приблизно в 100 країнах світу.) І це відповідально з боку виробника - попередити всіх клієнтів про виявлені недоліки.

2. Зважаючи на те, що квіти жасмину зазвичай складають 1-2% у складі купажа, жодної загрози для здоров'я людини немає

3. Більш того, вказане "незначне перевищення рівня хлорпірифосу" у квітах жасмину торкнулося лотів, що були виготовлені та імпортовані у 2018-2020 рр., граничні терміни реалізації цих лотів 2020-2022 рр. відповідно, наразі чаї з цих партій вже більш як рік відсутні як на складі, так і в торговій мережі. 

Ми більш ніж впевнені у високій якості та безпеці наших чаїв. І хоча в поточних лотах , що містять квіти жасмину, не зафіксовано жодних порушень - ми віддамо ці чаї на додаткове дослідження до Держпродспоживслужби і оприлюднимо результат. 

"Kirchner, Fischer & Co" - одна з найдавніших чайних компаній Європи, що веде свою історію з 1793 року. Усі чаї та продукти регулярно тестуються на відповідність суворим європейським нормам. Управління та контроль якості здійснюється за стандартом IFS (International Food Standard).

Його особливості:

  • Сертифікація IFS Food відбувається тільки в міжнародному органі по сертифікації, який має відповідний рівень акредитації, а тому цей сертифікат визнається в усьому світі.
  • Сертифікат IFS Food покриває вимоги ISO 9001, HACCP, ISO 22000, FSSC 22000.