Укр
Графік роботи:

Пн - Пт: 09:00–17:00

Каталог
0
Мій кошик

Krauff

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Історія торгової марки посуду «Krauff» почалася більше ста років тому в містечку Пфорцгайм, що поблизу Штутгарту, Німеччина.

У невеличкій майстерні жив, працював та створював свої шедеври ремісник Йорген Крауфф. Обираючи те, у що вкласти душу та на що покласти своє життя, Йорген завжди згадував свою матір і те, як вона смажила свинину і готувала кнедлі, що він так любив у дитинстві. Йому завжди хотілося допомогти матері, тому першу свою пательню зроблену з любов'ю і неймовірною прискіпливістю до найменших деталей, Йорген, звичайно ж, виготовив спеціально для мами.

Пан Крауфф вперше виготовив сковорідку з високим бортом, збільшивши його майже втричі, та розробив спеціальні дерев'яні накладки на металеву ручку. Саме завдяки такому його увазі до деталей вдалося досягти низької витрати енергії для приготування і підтримання температури всередині пательні легкості у використанні. Пательня була настільки вдалою, що тримати таку річ в господарстві хотіло все більше і більше людей. Це надихнуло майстра на перетворення невеликої майстерні у справжню мануфактуру. Виробництво щорічно розширювалося і набуло значних розмірів. Але Йорген прагнув досконалості, а не кількості, саме тому його вироби випускалися невеликими партіями і славилися надійних і функціональних. Крім того, майстер завжди був готовий впроваджувати інноваційні методи виробництва посуду, наприклад, використання пресів і додаткового загартування матеріалів.

Протягом усього життя майстра прізвище Крауфф асоціювалося з його мануфактурою і якісним металевим посудом. На жаль, після 2-ї Світової Війни виробництво було зупинено, майстерня знищена, а сам майстер зник безвісти, і його ім'я ще довго красувалося на посуді рідких щасливців.

Сьогодні «Krauff» - це середньоєвропейська компанія, що націлена на досконалість продукції, як і людина, на честь якої отримала назву. Посуд «Krauff» уособлює традиції середньоєвропейського побуту та новітніх технологій виробництва, забезпечуючи потреби кухарської справи.

Розгорнути
Вгору