Укр
Графік роботи:

Пн - Пт: 09:00–17:00

Каталог
0
Мій кошик

Vinzer

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

20 років компанія VINZER створює стиль на кухні. Упродовж цих років ми йдемо вперед: відкриваємо нові ринки, створюємо інноваційні продукти та збільшуємо кількість наших лояльних покупців, які цінують якість нашої продукції. Завдяки нашим клієнтам та партнерам ми стали великою компанією з власною історією та впізнаваністю у більш ніж 10 країнах світу.

На сьогоднішній день VINZER – це 30 заводів, понад 300 унікальних товарів та тисячі клієнтів. Продукція VINZER поєднує у собі високу якість та стиль. Наші високоякісні матеріали витримують щоденне навантаження домашньої кухні, і посуд може використовуватися довгий час. Ми постійно працюємо над тим, щоб зробити вироби максимально екологічними: використовуємо менше фарби, сертифіковану сировину, яка підлягає переробці, яка відповідає всім стандартам якості.

VINZER – це повноцінний складний організм, який постійно розвивається та змінюється. Розробляючи нові колекції та вдосконалюючи продукцію, ми задаємо тренди в кухонному посуді та аксесуарах. При цьому ніколи не забуваємо про функціональність продукції та оснащуємо її корисними «фішками», роблячи процес приготування страв безпечним та комфортним.

Наші цінності – висока якість, комфорт та естетика знаходять своє відображення у всіх сферах діяльності компанії VINZER, від виробництва продукції до сервісного обслуговування.

Купуючи VINZER, ви обираєте не просто посуд, ви вибираєте стиль життя.

Розгорнути
Вгору