Серед десятків різних компаній, що поставляють ваговий чай українському споживачеві, ”Світ чаю” ось уже 20 років займає провідні позиції. Що ж передусім імпонує в нашій продукції споживачеві? Чим ми беремо свого покупця? Чому Вам краще вести свій бізнес саме з нами?

Ми тісно співпрацюємо зі всесвітньо відомими виробниками чаю з Німеччини, Китаю, Шрі-Ланки за плечима у яких традиції, досвід та стабільність декількох поколінь. Використовуємо найякісніші основи та компоненти, з яких створюються ексклюзивні купажі. Перевіряємо чаї в європейських лабораторіях за сотнями показників харчової безпеки. Фасуємо чай в упаковки по 1 кг безпосередньо на фабриках та не перефасовуємо його в Україні. Виробляємо та доставляємо чаї дрібними партіями задля того, щоб кожного разу Ви отримали у своїй чашці максимально свіжий і смачний продукт.

Ще однією особливістю нашої компанії є високий професіоналізм згуртованого колективу однодумців. Знаходячись в постійному пошуку нового, тестуючи і відбираючи кращі на наш погляд зразки чайних новинок з усього світу, ми формуємо майбутні смаки споживачів. Ми шукаємо, знаходимо і пропонуємо Вашій увазі те, що сподіваємось Вас вразить!